AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

MESSİ_1905

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Lakap : MESSİ_1905
Hamachi IP : 5.230.23.119
Ruh Hali :
Takımı :
Rep : 7746015

MesajKonu: MESSİ_1905   Ptsi 29 Haz. 2009 - 10:31

sevgili arkadaşlarım beni kınan üyelerimiz olduğunu daha doğrusu birini gördüm oda gezgin arkadaşımdı.. onun üzerine bi açıklama yapma gereği duydum ve sizin izninizle söz hakkı doğduğuna inanıyorum bundan 2-3 gün önce geçen ufakda olsa bi tartışma yaşadık x-factor ile fakat şakasına şaka ile karşılık verip konunun kapatılması gerekirdi diye düşünüyorum fakat yazdığı açıklamalar gittikçe moralimi bozup üzmeye başladı bir gün içinde olsa anlayışla karşılanır uykusuz olabilir hasta olabilir terslemesinde sakınca bulmadım fakat konuştukça kasıtı anlamaya başladım gülücük koymadan kouşmalara başladık üstelik hakaret edilince üzülmeye başladım fakat bu olay üzülmem ile kalmadı artık kızmaya başladım karşı taraf küçük görmeye başlayınca konuyu defalarca uzatmamamız gerektiğini dile getirdim fakat anlamıyacağını düşünüp huzursuzluk devam etmesini istemediğim için ya karşı tarafın görevinin düşürülmesi yada benim düşürülmem gerektiğini istedim site sahibi webgsua emre kardeşimiz bunun yapamam adminlikden alamam demesi üzerine adminlikden kendi isteğim ile çıktığımı kimsenin çıkarmadığını da dile getirmek istedim. şimdiki yapacağım açıklama tamamen şahsi düşüncemdir yargıda bulunmayacağım.üyelerimiz ve görev başındaki arkadaşlarım için alakası olmadığını söylüyorum.....

Ben adminliği isterken emreden sadece yetkilerimin bulunmaması gerekçesi ile istedim adminliği karşı tarafdan üstünüm etiketi olarak taşımadım hiç bir zaman bundan önce konuşmalarımda nasılsam bundan sonrada bu konuşmalarım olacaktır. (siteyi hiç bir zaman yanlız bırakmayacağım sadece üzerimde rahatsız edici bi etiket gibi durduğunu hissedip adminlikden defalarca tekrar ediyorum kendi isteğim ile çıktım kimsenin etkisi altında kalmadan şimdiden arkadaşlarım için, bana ayırdığı bu zaman için teşekkür ediyorum yaptığınız işler içinde teşekkür ediyorum...kimse böyle olmasını istemezdi ama oldu:) (X-factor kırdıysam özür dilerim)benim için zor bişey değil senin içinde zor olmamalı

Ad:emre
Nick:messi_1905

messi_1905
elinizden geldiği kadar saygılı olun her yapılan işe hoşgörü ile yaklaşın en önemlisi her görüşe açık olun...
http://hamachiturk.forumk.biz/profile.forum?mode=editprofile
maniFesto_
Moderatör
Moderatör

İş/Hobiler : Grafik Tasarım,Müzik,Spor,Film
Lakap : Sigorta "Dokunmayın Atar"
Ruh Hali :
Takımı :
Rep : 4285445

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Ptsi 29 Haz. 2009 - 17:08

Kankam Ortada Bir haksızlık varsa bunun çözüme ulaşması gerek eğer...Ben senin her zaman arkadandayım...birinin admin olması veya olmaması birşey değiştirmez önemli olan burada paylaşmak ve dostluk kurmak...Site için yaptığın çabaları biliorum...Sana güveniyorum...Ne yaparsan yap eminim bi bildiğin vardır... Smile
http://www.panrix.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Ptsi 29 Haz. 2009 - 22:39

kLavyem bozuLsaydıda yedek aL demeseydim emi puhaaaa puhaaaa
maniFesto_
Moderatör
Moderatör

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Salı 30 Haz. 2009 - 11:47

Yok be olm senin bi suçun yok 2 kişi arasındaki olay puhaaaa
maniFesto_
Moderatör
Moderatör

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Salı 30 Haz. 2009 - 11:47

he Bu sefer kesinlikle tıklamıcam... puhaaaa
messi_1905
Forum Profesörü
Forum Profesörü

İş/Hobiler : ensturman çalmak müzik dinlemek spor yapmak forum sitelerini gezmek
Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Salı 30 Haz. 2009 - 13:24

Dev_FiFaCi demiş ki:
kLavyem bozuLsaydıda yedek aL demeseydim emi puhaaaa puhaaaa

seninle bi alakası yok kardeşim herneyse içimden gelenleri yazdım işte amaç konunun üzerinde durmak değilde konuyu kapatıp yazdıklarımı okumanız yeterli benim için benim hakkımda görüşleriniz kınamanızda bi gerekçe bulamadığım için yazdım:)
GezgiN
Admin
Admin

İş/Hobiler : FİFA OYNAMAK ,HT.forumk.biz/ SİTEDE KONU AÇMAK :D
Lakap : GEZGİN
Hamachi IP : 5.230.173.4
Ruh Hali :
Takımı :
Rep : 22388999

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Çarş. 1 Tem. 2009 - 21:11

ben senin admin olmana bişi demiyorum.x-factor ile aranızda gecen tartısmayıda su anda örendim fakat benim seni kınama sebebim x-factor ile tartısman deil forumda gereksiz mesajlar atıp post kasman idi yanlıs anlamıssın sen.

Forum Profesörü

Ruh Hali :
Takımı :

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Perş. 2 Tem. 2009 - 14:18

pardon ozaman bende o sebepten sanıyorum dedim nie kınıyorsa öğrendiğim iyi oldu keşke söyleseydin bana.kasma konusuna gelince benim mesajım bin olsa ne olur 2bin olsa ne olur ben o gün siteye uzak kaldığım vakitlerde yeni konuları okuodum paylaşanlara teşekkür ettim benim ile ilgili olan konulara mesaj attım sende beni yanlış anlamışsın ozaman kardeşim inan gözüm post kasma değil amacımı bil yeter bu arada seni ligede çağırdım puhaaaa
Sponsored content

MesajKonu: Geri: MESSİ_1905   Bugün 12:26

MESSİ_1905
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası